Böcek İlaçlama

Böcek İlaçlama

Profesyonel Böcek İlaçlama

Firmamız teknisyenleri böceklerin alışkanlıklarını, nasıl ve nerede yaşadıklarını, neyle beslendiklerini gayet iyi bilen ve böceklerle başa çıkmak için güçlü ilaçlama araçlarına sahiptir. Detay Böcek İlaçlama olarak, ev ya da işyerlerinizde görülen hamamböceği, karafatma ve diğer tüm böceklerden tamamen kurtulacağınıza dair güvence sağlıyor vegaranti veriyoruz. Kokusuz ve insan sağlığına zarar vermeyen ilaçlarımızla hızlı, etkili ve aileniz ve evcil hayvanlarınız için en üst düzeyde güvenli ilaçlama hizmetleri sunuyoruz.

Hamamböceklerinin Zararları

Böcekler dizanteri, gastroenterit, tifo ve poliomyelit gibi hastalıklara sebep olmaktadır. Hemen hemen her türlü yiyecek, fermente olmuş maddeler, kirli pansumanlar, saç, deri, duvar kağıdı, kendi ve diğer dışkıların yanı sıra insan ve hayvanların yiyebileceği her şey onlar için bir ziyafettir. Etkili bir şekilde ilaçlanmazsa, böceklerin vücudundan aktarılan veya dışkılarından gelen mikroplar, yukarıda belirtilen hastalıklara sebep olabilir. Böcekler özellikle astımlılar gibi hassas kişiler arasında alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Alman Hamamböceği (blattella germanica) Ootheca (yumurta kasası) endişe verici bir oranda ürer. Bir hamamböceği bir defada 600’e yakın larva üretebilir. Bu larvalar yaklaşık on hafta sonra cinsel olgunluğa erişerek üremeye devam edeceklerdir. Uzun yıllar boyunca Böcek İlaçlama ve jel ilaçlama böceklerin istilalarını kontrol etmenin tek yolu olmuştur. böcekler için bu tür haşere kontrol yöntemleri kullanılması gerekmektedir, insektisit ile doğrudan temas eden böceklere dayanır. Ne yazık ki küçük zararlı kolonileri, bina duvarları, ekipman vb. İçine derin oturdukları için sıklıkla gözden kaçırılmaktadır. Deneyimler, ilaçlama artan aşırı kullanımı ve yetersiz pestisit rotasyonu nedeniyle birçok alanda genetik direncin meydana geldiğini öğretmiştir. Bu nedenle Detay Böcek İlaçlama olarak doğru ve etkili bir ilaçlamanın bizim gibi uzmanlara yapılması gerektiğine inanıyoruz.

Böcek İlaçlamada Kullandığımız Ekipmanlar

Detay Böcek İlaçlama olarak, becekler için yeni bir haşere ilaçlama yöntemi konusunda geliştirdik. Zararlılar için gerçek bir besin kaynağı sağlayan çeşitli jel yemler kullanıyoruz. Bu jel yemler, yaptığımız uygulamayı son derece etkili hale getirmektedir. Jel ilaçlama farklı şekillerde birkaç yıldır sektöre açık olmasına rağmen, az sayıda şirket potansiyellerini yerine getirmek için gerekli zaman ve saha araştırmasına yatırım yapmıştır. Firmamız, uzman teknisyenleriyle evinizisize tiksinti ve rahatsızlık veren böceklerden size anında kurtararak, evinizde arzu ettiğiniz hijyeni size hızlı bir şekilde geri getirecek ve böceklerden sizleri kalıcı olarak kurtaracaktır. Aile bireylerinize ya da evcil hayvanlarınıza zarar vermeden, insan sağlığına hiç bir zararı olmayan kokusuz ilaçlama ekipmanlarımızla, ev ve iş yerlerinizde böceklere sonsuza kadar veda edeceksiniz